Əsas Səhifə > Sosial, Slayd > 01.08.2014- Şəhidlərimizin kimliyi bəlli oldu - SİYAHI
01.08.2014- Şəhidlərimizin kimliyi bəlli oldu - SİYAHI1-08-2014, 12:21 |
![]() AzerTaym.az bildirir ki, düşmənin həmləsini dəf edərkən Tərtər cəbhəsində Azərbaycan Ordusunun adları aşağıda qeyd olunan hərbçiləri şəhid olub: - Qazax rayonundan hərbi xidmətə çağırılmış gizir, 1977-ci il təvəllüdlü Almazov İsə Ziyad oğlu - Şirvan şəhərindən hərbi xidmətə çağırılmış, müddətdən artıq hərbi xidmət keçən Elvin Əsgərov - Masallı rayonundan hərbi xidmətə çağırılmış əsgər Əli Rəhimov - Xaçmaz rayonundan hərbi xidmətə çağırılmış Mustafa Əlicoşqunov - Salyan rayonundan hərbi xidmətə çağırılmış Səftər Məmmədov - Quba rayonundan hərbi çağırılmış Elnur İbrahimov - Tovuz rayonundan hərbi xidmətə çağırılmış Vüqar Poladov - Ağdam rayonundan hərbi xidmətə çağırılmış, müddətdən artıq həqiqi hərbi xidmət hərbi qulluqçusu, 1992-ci il təvəllüdlü əsgər Əhmədov Qaryağdı Eldar oğlu Düşmənlə atışmada Azərbaycan Ordusunun daha 5 hərbçisi yaralanıb. Yaralıların adı dəqiqləşdirilir. Geri qayıt |